По-русски
Frico

повітряні завіси, обігрівачі,
тепловентилятори, конвектори
Відділ продажу: +38 (044) 303-93-70
e-mail:   sales@frico.com.ua


ТОВ "СКС"
03115, Україна, м. Київ,
бульвар Вернадського 5/19, оф. 18.
(метро Святошин або Житомирська,
біля пам'ятника Вернадському)
Схема проїзду

Доставка по всій Україні.


Frico AGI - повітряно-теплові завіси для великих промислових воріт

Подивитися технічні характеристики в pdf


Frico AGI

Призначення і область застосування

Повітряно-теплові завіси Frico AGI оснащені потужними вентиляторами, що дає можливість використовувати їх для захисту великих промислових воріт. Вони мають просту і надійну конструкцію. можуть встановлюватися як горизонтально, так і вертикально.

Дизайн

Теплові завіси Frico AGI виконані в простому індустріальному дизайні. Модельний ряд включає 4 типорозміри по довжині з кроком 0,6 м (Макс. довжина 3м). Така розбивка спрощує підбір завіс необхідної довжини для протяжних прорізів. Вертикальна колона може складатися з декількох завіс, третя знизу повинна мати окрему опору.


Відмітні особливості

  • Простий і зручний монтаж на шпильках з використанням різьбових втулок, розташованих у верхній частині блоку.
  • Виготовляються у версіях для вертикальної або горизонтальної установки.
  • Регульований напрямок потоку повітря. Кут видуву вибирається в залежності від погодних умов та особливостей експлуатації.
  • Високий ступінь захисту, IP54.
  • Моделі з теплообмінником WH для теплоносія з високою температурою виготовляються під замовлення.
  • Корозійно-стійкий корпус виконаний з оцинкованого сталевого листа з забарвленням порошковим напиленням. Колір: сірий, RAL9006.

Горизонтальна установка

Повітряна завіса розташовується горизонтально якомога ближче до краю отвору з напрямком струменя зверху вниз. Завіса може бути підвішена зі стелі на різьбових стрижнях. для захисту широких прорізів використовуються декілька завіс, встановлюваних впритул один до одного.


Вертикальна установка

Повітряна завіса розташовується якомога ближче до площини дверного отвору, при достатньо великій ширині прорізу завіси необхідно встановлювати з обох боків. Завіса може бути повернена і розташовуватися з будь-якої із сторін отвору. У високих отворах блоки завіс можуть встановлюватися в колону одна на іншу.

Монтажна плата для установки вертикальних завіс входить в комплект поставки. Монтажна плата кріпиться до підлоги з допомогою анкерних болтів. Щоб уникнути перекидання, у верхній точці завісу необхідно закріпити до стіни або до стелі.

При установці в колону верхня завіса повинна кріпитися до стіни або стелі.© 2019 ТОВ "СКС" (Київ, Україна)