По-русски
Frico

повітряні завіси, обігрівачі,
тепловентилятори, конвектори
Відділ продажу: +38 (044) 303-93-70
e-mail:   sales@frico.com.ua


ТОВ "СКС"
03115, Україна, м. Київ,
бульвар Вернадського 5/19, оф. 18.
(метро Святошин або Житомирська,
біля пам'ятника Вернадському)
Схема проїзду

Доставка по всій Україні.


Галогеновий ламповий обігрівач Frico ELIR

Дивитися технічні характеристики в pdf


Галогеновий ламповий обігрівач ELIR
• C електрообігрівом 1200 Вт
• Компактний і універсальний обігрівач з високою інтенсивністю випромінювання
Область застосування
Інфрачервоний обігрівач ELIR виробництва компанії Frico (Швеція) створює висококонцентрований тепловий потік і може застосуванняся в переносному і стаціонарному варіанті установки, як на відкритому повітрі, так і в різних виробничих приміщеннях. Знайдеться багато місць для його використання і на будівельних майданчиках. Високий клас захисту приладу (IP65) і корозійна стійкість окремих його елементів дозволяє застосування цей прилад у самих несприятливих умовах.
Мета - забезпечення комфорту
Ефект від роботи приладу викликає порівняння з гарним сонячним днем. Тепловий потік дозволяє надовго продовжити літо. Відсутність руху повітря і безшумність роботи дає цьому приладу додаткові переваги.
Функціональність і економічність
Загальновідомо, що інфрачервоні обігрівачі реалізують найбільш природний і в той же час економічний вид обігріву. Вони мають мінімальну інерційність і здатні забезпечити комфорт як у приміщення, так і на відкритому повітрі.
Конструкція
ІК обігрівач FRICO ELIR має просту, міцну конструкцію і привабливий сучасний зовнішній вигляд. Вага 1кг. Відсутність захисного скла робить прилад більш ефективним на відкритих майданчиках
Особливості
• Висока корозійна стійкість всіх елементів • Поверхня відбивача виконана з полірованого алюмінію, що гарантує максимальний захист від корозії.
• Прилад монтується на стіні на додаткових монтажних скобах або підвішується до стелі. Він також може бути закріплений на пересувній стійці. Стійка з елементами кріплення поставляється як приналежність.
• Клас захисту IP65, струменезахищене виконання.
• Блок підключень розташований у відсіку з термо і погодостійкого сірого пластику. Кольоровий код: RAL 7035.


Компактний і легкий прилад монтується на переносну стійку і прекрасно справляється з локальним обігрівом на відкритому повітрі.
Тепле світло FRICO ELIRА - комфорт за будь-яких умов. Для більш рівномірного потоку тепла розміщуйте прилади з двох сторін.
Високий клас захисту (IP65) дозволяє застосування ELIR в приміщеннях різних типів.

мал.1 Мінімальні відстані при установці:


Принципи розміщення
На відкритих майданчиках інфрачервоні обігрівачі Frico ELIR слід розміщувати таким чином, щоб вони оточували зону, що обігрівається. Встановлюються на висоті 2-3м і направляються на передбачуване місце перебування людей (дивись мал.2). Найкращий результат виходить, якщо людина одночасно знаходиться в зоні дії декількох приладів. Важлива не тільки відстань від приладу, але і взаємне розташування людини і приладу. Тобто варіанти встановлення приладу над головою або з деяким зміщенням, але з направленням на середину тіла нерівноцінні. У другому випадку людина зможе отримати велику дозу випромінювання, і тим самим у більшому ступені компенсувати власні теплові втрати в навколишнє середовище. Для закритих приміщень потреби потужностей оцінюються в звичайному порядку проведенням розрахунків теплових втрат.
мал.2. Для максимального поглинання випромінювання тілом людини прилади необхідно розташовувати принаймні з двох сторін.

Монтаж
У всіх випадках ELIR повинен встановлюватися з горизонтальним розташуванням поздовженої осі. Мінімальні відстані при установці наводяться на мал.1. Прилад може кріпитися до стіни, стелі або до мобільної стійці. Монтажна скоба для кріплення до стіни входить в комплект постачання. Необхідний напрям потоку вибирається поворотом приладу навколо поздовженої осі. При кріпленні до стелі або стійці необхідні елементи поставляються як приладдя.
Підключення
Інфрачервоні обігрівачі FRICO даної групи комплектуються кабелем з вилкою і можуть використовуватися в переносному або стаціонарному варіанті.
Варіанти управління
Управління через таймер
Таймером задається необхідний час роботи приладу. У випадку, коли використовується кілька приладів і сумарний струм перевищує допустимий для таймера, то у цьому випадку прилади підключаються через магнітний контактор, а таймер включається в ланцюг управління контактором.
• CBT, таймер

МодельПотужність, ВтНапруга, ВСтрум, АМакс. темпер. гріюч. поверх., °CГабарити, ммВага, кг
ELIR121200230V ~5,22200712x112x831


© 2021 ТОВ "СКС" (Київ, Україна)