По-русски
Frico

повітряні завіси, обігрівачі,
тепловентилятори, конвектори
Ми працюємо! Слава Україні!
Телефони відділу продажів:


+38 (098) 817-57-56

+38 (067) 589-60-53

e-mail:   sales@frico.com.ua


ТОВ "СКС"
03115, Україна, м. Київ,
бульвар Вернадського 5/19, оф. 18.
(метро Святошин або Житомирська,
біля пам'ятника Вернадському)
Схема проїзду

Доставка по всій Україні.


трьохпанельні інфрачервоні обігрівачі Frico Elztrip EZ 300

Дивитися технічні характеристики в pdf


Трьохпанельною інфрачервоні обігрівачі Elztrip EZ 300
• З електрообігрівом 3600 Вт
Область застосування
Трьохпанельні інфрачервоні обігрівачі EZ300 призначений для загального, додаткового або локального обігріву приміщень різних типів з висотою стель від 4 до 12м.
Комфортний обігрів
Інфрачервоні обігрівачі забезпечують найбільш комфортний і економічний вид обігріву. З їх допомогою потужно реалізувати схеми зонального та точкового обігріву. Такий обігрів найбільш гігієнічний тому відсутні потоки повітря, взаємодія з пилом і киснем. Прилади абсолютно безшумні і практично безенерційні.
Функціональність і економічність
Обігрівач Elztrip EZ 300 від компанії Frico (Швеція) зручний в установці і майже не вимагає обслуговування. Розміщення на стелі дає можливість більш повно використовувати всю площу приміщення. Перевага в порівнянні з традиційними видами опалення досягається за рахунок практично постійної температури по висоті, тобто задана температура в нижній частині приміщення може бути отримана з меншими енерговитратами. У ряді випадків середня температура повітря може бути знижена без погіршення комфортності.
Дизайн
Зовнішній вигляд приладу сумісний з будь-якими інтер'єрами та системами освітлення.
Особливості
• Поздовжені ребра панелі забезпечують найкращий розподіл тепла.
• Монтажні скоби для кріплення до стелі входять у комплект постачання.
• Корозійно-стійкий корпус з оцинкованого і пофарбованого порошковим напиленням сталевого листа. Випромінююча панель з анодованого алюмінію.
• Прилади передбачають можливість серійного підключення.
• Клас захисту IP44, бризкозахищене виконання.

Висота установки

Тепло прямує туди, де воно необхідно.
Інфрачервоне випромінювання від приладів поглинається елементами приміщення, меблями і тілом людини. Це забезпечує комфортність обігріву навіть для приміщень великого об'єму.
Обігрівачі EZ300 ідеальне рішення для періодично використовуваних приміщень. Обігрів працює тільки, коли в приміщення перебувають люди.

Особливо вигідно використовувати інфрачервоні обігрівачі в приміщеннях з великою висотою стель. Економія в порівнянні з традиційними видами опалення може становити 30-40%.
Основні розміри

Розташування
Для випадків повного обігріву необхідну кількість приладів визначають за результатами розрахунків тепловтрат. Розташовуються прилади таким чином, щоб забезпечувався рівномірний розподіл тепла. У загальному випадку відстань між приладами повинна бути не більше висоти установки дивись( мал.1). При вирішенні завдань локального і додаткового обігріву кількість і розташування приладів буде визначатися конкретними умовами.
У приміщеннях, де підтримується стандартна середня температура, а персонал знаходиться на постійних робочих місцях, відстань від сидячої голови до приладу має бути не менше 1,5 м.
мал. 1: Розміщення над постійним робочим місцем:

Монтаж
Інфрачервоні обігрівачі FRICO EZ300 кріпляться до стелі на монтажних скобах, на підвісці або тросових розтяжках. У будь-якому випадку, поверхня приладу повинна розташовуватися горизонтально. Мінімальні монтажні відстані наводяться на мал.2. Монтажні скоби входять в комплект постачання і знаходяться під кришкою клемної коробки. Для кріплення до тросової розтяжки можуть бути використані фіксуючі елементи LMSEZ.
мал. 2: Мінімальні відстані при установці:

Підключення
Прилади Frico EZ300 підключаються до мережі на постійній основі. Для зручності серійного підключення клеми розраховані на підключення кабелів до 16 мм².
Варіанти управління
Управління з використанням термостата
Управління окремими приладами або групами здійснюється термостатом, включених в ланцюг управління магнітним пускачем.
• T10, термостат з внутрішньої шкалою
• TK10, термостат з зовнішньої шкалою налаштування.
• KRT1900, капілярний термостат, IP55
• S123, 3-х позиційний пульт потужностей


МодельПотужність, ВтНапруга, ВСтрум, АМакс. темпер. гріюч. поверх., °CГабарити, ммВага, кг
EZ3363600230B3 ~/400B3 ~9,0/5,23501670x63x42019,8


© 2022 ТОВ "СКС" (Київ, Україна)