Frico. Cистема управління FC                                        
По-русски
Frico

повітряні завіси, обігрівачі,
тепловентилятори, конвектори
Ми працюємо! Слава Україні!
Телефони відділу продажів:


+38 (098) 817-57-56

+38 (067) 589-60-53

e-mail:   sales@frico.com.ua


ТОВ "СКС"
03115, Україна, м. Київ,
бульвар Вернадського 5/19, оф. 18.
(метро Святошин або Житомирська,
біля пам'ятника Вернадському)
Схема проїзду

Доставка по всій Україні.


Frico. Cистема управління FC

Переглянути технічні характеристики в pdf


Frico. Cистема управління FC

Повітряні завіси Frico поставляються з вбудованою керуючої платою, а за вашим вибором доповнюються системою управління FC для реалізації багатьох інтелектуальних і енергозберігаючих функцій системи. Для вибору існує чотири різні комплекти, в залежності від ваших вимог.

FC Direct

Система управління початкового рівня для базових умов роботи. Дверний контакт забезпечує автоматичну функцію енергозбереження, так як повітряна завіса активується тільки при відкриванні дверей. Коли двері закриті, вона знаходиться в режимі очікування або працює на більш низькій швидкості вентилятора, якщо потрібне додаткове тепло. За допомогою функції календаря ви можете запланувати, коли система повинна бути активна.

FC Smart

Система управління другого рівня для реалізації розширених можливостей роботи. FC Smart поставляється з усіма функціями системи FC Direct плюс додаткові функції енергозбереження та можливість управління за допомогою мобільного додатку (Bluetooth). Додаток відкриває вам доступ до всіх функцій системи, дозволяючи налаштувати її саме так, як ви хочете. На цьому рівні в більшій системі можна створювати різні зони з індивідуальними настройками.

FC Pro

Система управління третього рівня з максимальними можливостями. FC Pro поставляється з усіма функціями системи FC Direct і FC Smart плюс додаткові автоматичні функції енергозбереження. Отримуючи і аналізуючи інформацію про температуру всередині приміщення і зовні, система управління додає тільки строго необхідну кількість тепла і повітря, щоб уникнути зайвої витрати і тим самим знизити споживання енергії.

FC Building - BMS

Комплексна система управління будівлями з можливістю роботи по сигналу 0-10 або протоколу Modbus. Система FC Building дозволяє отримувати інформацію про стан устаткування і сигнали тривоги. Протокол Modbus дозволяє в повній мірі використовувати всі функції енергозбереження в системі управління.

Frico FC дозволяє реалізувати безліч інтелектуальних і енергозберігаючих функцій. На додаток до чотирьох комплектним версіями можна додати окремі елементи для розширення можливостей та індивідуалізації системи. За допомогою рівнів мобільного застосування (FC Smart і FC Pro) також можна створювати і контролювати різні зони. Кожна додаткова зона повинна бути оснащена одним комплектом FC Direct і, при доповненні її іншими речами, може бути налагоджена для роботи відповідно до ваших індивідуальних запитів.

FC Direct, комплект управління

Панель управління вентилятором і обігрівом, дверний контакт і 5-метровий кабель, що використовується. Може використовуватися для додаткових зон в комбінації з FC Smart і FC Pro. IP44.

FCRTX, зовнішній датчик кімнатної температури.

Для реєстрації кімнатної температури в місці, відмінному від місця установки панелі управління, 10-метровий кабель в комплекті. IP20.

FCOTX, датчик зовнішньої температури

Знімає показання температури зовнішнього повітря, 10-метровий кабель в комплекті. Активує автоматичне керування повітряною завісою і блокування нагріву. IP44.

FCLAP, пульт локального доступу

Локальна точка доступу для додаткових датчиків (при роботі більше 8 датчиків) і розширений діапазон для датчиків або управління з використанням мобільного додатка (Bluetooth), 10-метровий кабель, що використовується в комплекті. IP44.

FCSC / FCBC, кабель

Кабель FCSC довжиною 10 або 25 м для подовження штатного кабелю датчиків. Кабель зв'язку FCBC для додаткових елементів обладнання в межах однієї зони, є довжиною 5, 10 або 25м.

FCDC, дверний контакт

Дверний контакт активує включення / вимикання повітряного потоку. Дозволяє управляти повітряними завісами в різних дверних отворах індивідуально в межах однієї і тієї ж зони.

FCTXRF, бездротовий датчик внутрішньої / зовнішньої температури

Бездротовий датчик внутрішньої / зовнішньої температури з тими ж функціями, що і FCRTX і FCOTX. Дальність дії до 50 м. Термін служби батареї: 3-5 років. IP44.


© 2022 ООО "СКС" (Київ, Україна)