По-русски
Frico

повітряні завіси, обігрівачі,
тепловентилятори, конвектори
Ми працюємо! Слава Україні!
Телефони відділу продажів:


+38 (098) 817-57-56

+38 (067) 589-60-53

e-mail:   sales@frico.com.ua


ТОВ "СКС"
03115, Україна, м. Київ,
бульвар Вернадського 5/19, оф. 18.
(метро Святошин або Житомирська,
біля пам'ятника Вернадському)
Схема проїзду

Доставка по всій Україні.


Галогеновий інфрачервоний обігрівач з фронтальний поверхнею з термостійкого керамічного скла Frico Infraglas

Дивитися технічні характеристики в pdf


Галогеновий інфрачервоний обігрівач з поверхнею зі скла Frico Infraglas

Передня частина приладу виконана з матового скла, що робить прилад досить затребуваним для установок на відкритому повітрі в елегантних інтер'єрах. Обігрівач Infreglas монтується в підвісну стелю за допомогою короба для прихованого монтажу, який поставляється як приналежність.

Інфрачервоний обігрівач Infraglas випускається в трьох версіях по потужності, а фронтальний елемент може бути виконаний з термостійкої матово склокераміки чорного або білого кольору. Управління приладом, в залежності від моделі, здійснюється за допомогою пульта дистанційного управління з функцією затемнення (або без неї).

Особливості:

  • Передній елемент з термостійкої склокераміки марки SCHOTT NEXTREMA, можливий білий або чорний колір.
  • Галогенова лампа і рефлектор з полірованого алюмінію.
  • Моделі 1,5 кВт і 2,2 кВт мають інтегрований перемикач і пульт дистанційного керування для 3-х ступеневої зміни затемнення фронтальної поверхні. Модель 1,2 кВт має пульт дистанційного управління для включення і вимикання приладу.
  • Монтажні скоби для кріплення на стіні і стелі включені в комплект поставки приладу.
  • Моделі 1,2 кВт і 1,5 кВт можуть монтуватися в структуру підвісної стелі. Короб для прихованого монтажу в підвісну стелю поставляється як приналежність.
  • Високий ступінь захисту, IP65.
  • Оснащений кабелем довжиною 1,8 м з вилкою для підключення до заземленої розетки.
  • Корпус з алюмінію, пофарбованого методом порошкового напилення. Колір фронтального елемента: білий або чорний. Колір корпусу: світло сірий RAL9006.

Розташування

Прилади повинні розташовуватися принаймні з двох сторін по відношенню до об'єкту (людини). Зазвичай прилади розміщуються на висоті 2-3м від статі. У загальному випадку для підвищення температури на 10C необхідна щільність теплового потоку 600-800Вт / м2.

Великі цифри відносяться до випадку відкритих майданчиків, а менші, коли є хоча б 3 стіни. Для ізольованих приміщень потреби в потужності розраховуються звичайним порядком.

Mонтаж

Обігрівач Infraglas може встановлюватися за допомогою доданих монтажних скоб на стіні або стелі з горизонтальним розташуванням поздовжньої осі.

Моделі 1,2 кВт і 1,5 кВт можуть монтуватися в структуру підвісної стелі. Короб для прихованого монтажу в підвісну стелю поставляється як приналежність.

Infraglas забезпечені кабелем з вилкою довжиною 1,8 метра для підключення до заземленої розетки.

Управління

Прилад Infraglas поставляється з пультом дистанційного управління для затемнення фронтальної поверхні в 3-х рівнях і роботи з таймером на 1, 2 або 3 години (моделі потужністю 1,2 кВт мають тільки кнопки включення / виключення і годинний таймер).

Моделі Infraglas 1,5 кВт і 2,2 кВт мають перемикач на торцевій поверхні корпусу приладу.


© 2022 ТОВ "СКС" (Київ, Україна)