По-русски
Frico

повітряні завіси, обігрівачі,
тепловентилятори, конвектори
Ми працюємо! Слава Україні!
Телефони відділу продажів:


+38 (098) 817-57-56

+38 (067) 589-60-53

e-mail:   sales@frico.com.ua


ТОВ "СКС"
03115, Україна, м. Київ,
бульвар Вернадського 5/19, оф. 18.
(метро Святошин або Житомирська,
біля пам'ятника Вернадському)
Схема проїзду

Доставка по всій Україні.


Галогеновий інфрачервоний обігрівач Frico Infragold

Дивитися технічні характеристики в pdf


Галогеновий інфрачервоний обігрівач Frico Infragold


Призначення і область застосування

Компактний інфрачервоний обігрівач Infragold, зручний для використання на відкритому повітрі. Оснащений кабелем з вилкою і легко підключається до електричної розетки, випромінюючий елемент - галогенова лампа з золотим напиленням.

Стриманий дизайн корпусу приладу в білому, чорному або сірому виконанні дозволяє використовувати Infragold практично в будь-якому інтер'єрі відкритих майданчиків.

Особливості:

  • Галогенова лампа з золотим напиленням і рефлектор з полірованого алюмінію.
  • Скоба для навішування на стіну включена в комплект поставки. Інші варіанти установки можливі при використанні приладдя, таких як скоба стельового кріплення і стійка-тринога.
  • Оснащений кабелем довжиною 1,9 м з вилкою для підключення до заземленої розетки.
  • Корпус з алюмінію, пофарбованого методом порошкового напилення. Можливі кольори: білий RAL9010, чорний RAL9005 або сірий RAL7016.

Розташування

Прилади повинні розташовуватися принаймні з двох сторін по відношенню до об'єкта (людини). Зазвичай прилади розміщуються на висоті 2-3м від статі. У загальному випадку для підвищення температури на 10°C необхідна щільність теплового потоку 600-800Вт / м2. Великі цифри відносяться до випадку відкритих майданчиків, а менші, коли є хоча б 3 стіни. Для ізольованих приміщень потреби в потужності розраховуються звичайним порядком.

Mонтаж

Прилади встановлюється зі строго горизонтальним розташуванням поздовжньої осі. При установці на штатній скобі можливий поворот на кут до 45 градусів. Максимальний кут нахилу апарату 45 градусів. Альтернативні варіанти установки, наприклад, на стелі, на стійці-тринозі, на елементах конструкцій тентів, можливі при використанні спеціального приладдя.

Підключення

Прилади забезпечені кабелем з вилкою довжиною 1,9 метра для підключення до заземленої розетки.


© 2022 ТОВ "СКС" (Київ, Україна)