По-русски
Frico

повітряні завіси, обігрівачі,
тепловентилятори, конвектори
Ми працюємо! Слава Україні!
Телефони відділу продажів:


+38 (098) 817-57-56

+38 (067) 589-60-53

e-mail:   sales@frico.com.ua


ТОВ "СКС"
03115, Україна, м. Київ,
бульвар Вернадського 5/19, оф. 18.
(метро Святошин або Житомирська,
біля пам'ятника Вернадському)
Схема проїзду

Доставка по всій Україні.


Frico Pamir 4200 (колишня PA4200) - універсальні повітряно-теплові завіси з висотою установки до 4,2 метрів

Дивитися технічні характеристики в pdf


Frico Pamir 4200

Призначення і область застосування

Pamir 4200 з рекомендованою висотою установки до 4,2 м або шириною прорізу до 6м, має стильний дизайн, який чудово вписується в сучасні інтер'єри вхідних груп. Повітряна завіса універсальна і може встановлюватися вертикально, горизонтально і за підвісну стелю.

Завіси Frico Pamir оснащені енергоефективними ЄС-моторами, які забезпечують безступінчасте управління повітряним потоком. Легко відкривається передня панель забезпечує швидкий доступ як для полегшення монтажу, так і для технічного обслуговування.

Підключення

Повітряна завіса має вбудовану керуючу плату, яка підключається до обраної зовнішньої системі управління FC. Напруга подається на вбудовану керуючу плату. Доступ до керуючої платі здійснюється через кабельні вводи на задній панелі завіси. Кабелі, що з'єднують окремі елементи системи, а також датчики, підключаються до вбудованої керуючої платі.

Підключення кабелю проводиться на задній панелі завіси. Напруга для повітряних завіс 400В подається на клемник.

Сполучні патрубки завіс з підведенням гарячої води розташовані на задній панелі завіси. Гнучкі підводки поставляються як приналежність. Повітряні завіси з теплообмінниками повинні завжди оснащуватися комплектами клапанів, що встановлюються поза корпусом.

Повітряні завіси Frico поставляються з вбудованою керуючої платою, а за вибором доповнюються системою управління FC для реалізації багатьох інтелектуальних і енергозберігаючих функцій системи. Для вибору існує чотири різні комплекти, в залежності від вимог.

Система управління FC

  • FC Direct - Система управління початкового рівня для базових умов роботи. Дверний контакт забезпечує автоматичну функцію енергозбереження, так як повітряна завіса активується тільки при відкриванні дверей. Коли двері закриті, вона знаходиться в режимі очікування або працює на більш низькій швидкості вентилятора, якщо потрібне додаткове тепло. За допомогою функції календаря можна запланувати, коли система повинна бути активна.
  • FC Smart - Система управління другого рівня для реалізації розширених можливостей роботи. FC Smart поставляється з усіма функціями системи FC Direct плюс додаткові функції енергозбереження та можливість управління за допомогою мобільного додатку (Bluetooth). Додаток відкриває доступ до всіх функцій системи, дозволяючи налаштувати. На цьому рівні в більшій системі можна створювати різні зони з індивідуальними вимогами.
  • FC Pro - Система управління третього рівня з максимальними можливостями. FC Pro поставляється з усіма функціями системи FC Direct і FC Smart плюс додаткові автоматичні функції енергозбереження. Отримуючи і аналізуючи інформацію про температуру всередині приміщення і зовні, система управління додає тільки строго необхідну кількість тепла і повітря, щоб уникнути зайвої витрати і тим самим знизити споживання енергії.
  • FC Building / BMS - Комплексна система управління будівлями з можливістю роботи по сигналу 0-10 або протоколу Modbus. Система FC Building дозволяє отримувати інформацію про стан устаткування і сигнали тривоги. Протокол Modbus дозволяє в повній мірі використовувати всі функції енергозбереження в системі управління.
© 2022 ТОВ "СКС" (Київ, Україна)