По-русски
Frico

повітряні завіси, обігрівачі,
тепловентилятори, конвектори
Ми працюємо! Слава Україні!
Телефони відділу продажів:


+38 (098) 817-57-56

+38 (067) 589-60-53

e-mail:   sales@frico.com.ua


ТОВ "СКС"
03115, Україна, м. Київ,
бульвар Вернадського 5/19, оф. 18.
(метро Святошин або Житомирська,
біля пам'ятника Вернадському)
Схема проїзду

Доставка по всій Україні.


Frico Sierra (колишня Corinte) - повітряні завіси з ексклюзивним дизайном для отворів висотою до 3,5 метрів

Переглянути технічні характеристики в PDF


Frico Sierra завіси з ексклюзивним дизайном

Призначення і область застосування

Sierra, з рекомендованою висотою установки до 3,5 м або шириною прорізу до 5м, має стильний дизайн для ексклюзивних рішень вхідних груп. Sierra оснащена енергоефективними ЄС-моторами, які забезпечують безступінчасте управління повітряним потоком.

Лінійні розміри і технічні параметри адаптуються під вимоги, а корпус може бути замовлений з шліфованої, матовою або дзеркальної полірованої нержавіючої сталі або з фарбуванням в будь-який колір за вибором. Є моделі для горизонтальної та вертикальної установки.

Вироблено в Швеції, корозійно-стійкий корпус виконаний з оцинкованого сталевого листа c забарвленням та порошковим напиленням. У стандартному виконанні корпус виконаний з нержавіючої сталі з поліруванням або матовим шліфуванням, як опція можливе замовлення дзеркальної поліровки або фарбування сталевого листа порошковим напиленням в будь-який колір по RAL / NTC. Колір решіток забору, видування повітря і торцевих елементів: чорний, RAL 9005.

Горизонтальний монтаж

Рекомендована висота установки завіс Frico Sierra до 3,5 м. Повітряна завіса може встановлюватися на стіні на скобах або підвішуватися на конструкціях перекриття. При горизонтальному монтажі решітка видування завіси повинна розташовуватися якомога ближче до площини отвору.

Вертикальний монтаж

При вертикальній установці завіс Frico Sierra по одній з кожного боку від отвору його рекомендована ширина не більше 5м.

Повітряна завіса розташовується якомога ближче до площини дверного отвору, при досить великій ширині отвору завіси необхідно встановлювати з обох сторін. Секція подовження (на замовлення), що є декоративним елементом, продовжує корпус до стелі і візуально додає всій конструкції більш витончений вид.© 2022 ООО "СКС" (Київ, Україна)