По-русски
Frico

повітряні завіси, обігрівачі,
тепловентилятори, конвектори
Ми працюємо! Слава Україні!
Телефони відділу продажів:


+38 (098) 817-57-56

+38 (067) 589-60-53

e-mail:   sales@frico.com.ua


ТОВ "СКС"
03115, Україна, м. Київ,
бульвар Вернадського 5/19, оф. 18.
(метро Святошин або Житомирська,
біля пам'ятника Вернадському)
Схема проїзду

Доставка по всій Україні.


Водяний тепловентилятор Frico SWS

Дивитися технічні характеристики в pdf


Водяні тепловентилятори Frico SWS

Призначення і область застосування

Тепловентилятори Frico SWS на гарячій воді призначені для обігріву приміщень різного призначення: складів, майстерень і т.д. SWS можуть встановлюватися на стіну або кріпитися до стелі. Сполучні патрубки можуть бути орієнтовані як на ліву, так і на праву сторону.

Забезпечення комфорту

У силу значної одиничної потужності Frico SWS зазвичай використовують для обігріву приміщень великого об'єму. Вони забезпечують швидкий і ефективний обігрів. Управляються зовнішніми пристроями управління. SWS оснащений індивідуально регульованими напрямними. Широкий ряд приладдя дає можливість знайти оптимальне рішення для кожного випадку.

Ефективність і економічність

Тепловентилятори SWS забезпечують найбільш економічний з точки зору вартості обладнання, вид обігріву. Прості в установці і обслуговуванні, що додатково знижує експлуатаційні витрати і можливість відмов обладнання.

Дизайн

Виконані в компактному, функціональному дизайні, придатному для їх використання в приміщеннях різних типів.


Відмітні особливості

  • Монтаж на стіні або стелі.
  • Стандартний теплообмінник розрахований на роботу до + 150°C при тиску до 10 бар.
  • Оснащений індивідуально регульованими напрямними.
  • Максимальна температура навколишнього середовища +40°C.
  • Теплообмінник має мідну трубну систему з алюмінієвим ребрами. Сполучні патрубки гладкі. З'єднання з магістраллю пайкою або безрізьбовими.
  • Великий вибір приладдя. Зокрема камери змішування і секції фільтра.
  • Корпусні елементи виконані з оцинкованого сталевого листа. Підвищена корозійна стійкість. Направляючі з анодованого алюмінію. Встановлюються на стінах або стелі.


Підключення теплообмінника

Простим поворотом Frico SWS з'єднувальні патрубки можуть бути розташовані з будь-якого боку. Теплообмінник складається з мідних трубок з алюмінієвим ребрами з кроком 2мм. З'єднання підвідних трубопроводів до гладких патрубків теплообмінника проводиться пайкою або за допомогою фітингів безрізьбових з'єднань.

Для нормальної експлуатації необхідно встановити клапана дренажу і повітрявидалення. Вони не включені в обсяг поставки. Frico SWS, застосовувані з камерою змішання при негативній температурі зовнішнього повітря, повинні оснащуватися автоматичною системою захисту теплообмінника від замерзання.© 2022 ТОВ "СКС" (Київ, Україна)