По-русски
Frico

повітряні завіси, обігрівачі,
тепловентилятори, конвектори
Ми працюємо! Слава Україні!
Телефони відділу продажів:


+38 (098) 817-57-56

+38 (067) 589-60-53

e-mail:   sales@frico.com.ua


ТОВ "СКС"
03115, Україна, м. Київ,
бульвар Вернадського 5/19, оф. 18.
(метро Святошин або Житомирська,
біля пам'ятника Вернадському)
Схема проїзду

Доставка по всій Україні.


Frico PA3200 - повітряно - теплові завіси з вбудованим управлінням з висотою установки до 3,2 метрів

Подивитися технічні характеристики в pdf


Frico PA3200

Призначення і область застосування

Серія PA3200C це компактні повітряні завіси для вхідних груп адміністративних і торгових будівель.

Повітряна завіса має вбудовану систему управління, кнопки якої розташовані на корпусі приладу і додатковий пульт дистанційного управління, що значно спрощує монтаж і полегшує подальшу експлуатацію.

PA3200C створюють ефективний захист від проникнення холодного повітря, знижуючи втрати тепла і забезпечуючи комфорт в зоні входу.

Дизайн

Класичний дизайн завіс РА3200С підходить для будь-яких інтер'єрів. Для зручності елементи управління знаходяться збоку на корпусі завіси. Передня панель може фарбуватися в будь-який колір (опція) для кращого поєднання з інтер'єром.


Відмінні особливості

  • Дистанційний пульт і вбудоване управління.
  • 3 швидкості вентилятора і 2 ступені нагріву.
  • Монтажні скоби входять в комплект поставки.
  • Передня панель легко знімається, що полегшує доступ до внутрішніх елементів для перевірки та обслуговування.
  • Корозійностійкий корпус виконаний з оцинкованого сталевого листу з забарвленням порошковим напиленням. Колір основних елементів корпусу: білий, RAL 9016, NCS S 0500 - N. Колір решітки, задньої і торцевих панелей: сірий, RAL 7046.


Монтаж

Повітряна завіса розташовується горизонтально якомога ближче до краю отвору з напрямком струменя зверху вниз. Можливі різні варіанти кріплення: на стіні - монтажні скоби включені в поставку, зі стелі - на стрижнях або профілях, які замовляються додатково. Мінімальна відстань до підлоги - 1800 мм для завіс з електрообігрівом.

Моделі без нагрівання: Підключення до мережі кабелем довжиною 1,5 м з вилкою. Регулювання швидкості з панелі керування або пульта ДУ.

Моделі з електричним і: Кабель, який живить заводиться в завісу через отвори в верхній панелі. Електроживлення управління (230В ~) і блоків нагріву (400В3 ~) подається на відповідні клеми в клемної коробки. Для приладів довжиною 2м і більше живлення подається роздільно на дві групи.

Моделі на гарячій воді: Підключення до мережі кабелем довжиною 1,5 м з вилкою. Регулювання швидкості з панелі керування або пульта ДУ. Патрубки з зовнішньої різьбою DN20 (3/4'') для підключення теплообмінника до підвідних трубопроводів перебувають на верхній панелі завіси.© 2022 ТОВ "СКС" (Київ, Україна)