По-русски
Frico

повітряні завіси, обігрівачі,
тепловентилятори, конвектори
Ми працюємо! Слава Україні!
Телефони відділу продажів:


+38 (098) 817-57-56

+38 (067) 589-60-53

e-mail:   sales@frico.com.ua


ТОВ "СКС"
03115, Україна, м. Київ,
бульвар Вернадського 5/19, оф. 18.
(метро Святошин або Житомирська,
біля пам'ятника Вернадському)
Схема проїзду

Доставка по всій Україні.


Фен-конвектор Frico PF Smart

Дивитися технічні характеристики в pdf


Фен-конвектор Frico PF Smart

Сучасний дизайн фен-конвектора Frico PF Smart і його багатофункціональність значною мірою визначають його вибір для швидкого та ефективного обігріву. PF Smart може застосовуватися в будівлях будь-якого призначення, включаючи приміщення офісів і житлових будинків. Він ідеально підходить для обігріву періодично використовуваних будівель, таких як, дачі і лекційні зали громадських будівель, де необхідний ефективний і динамічний прогрів. Крім того, фен-конвектор може управлятися дистанційно так, що до вашого приїзду в будинку буде вже тепло.

При оцінці ефективності роботи фен-конвектора можна відзначити, що прискорена циркуляція повітря в приміщенні вирівнює різницю температур між стелею і підлогою і тому енерговитрати на обігрів, в порівнянні зі звичайним конвектором, зменшуються. Прилад ідеально підходить для осушення таких приміщень як, гаражі, погреби / підвали, а також туалетні й ванні кімнати.

При монтажі можна задати максимальну температуру поверхні в 60°C і це буде відповідати вимогам для обігрівальних приладів, які використовуються в дошкільних установах, культурнодосугових центрах школярів і в приміщеннях з підвищеною вологістю.

Фен-конвектор PF Smart має елегантний корпус обтічної форми, алюмінієва фронтальна панель пофарбована білою емаллю. Ця панель легко демонтується.

Відмітні особливості:

  • Фен-конвектор PF Smart є в наступних варіантах виконання: PFSE оснащений кабелем з вилкою довжиною 1,2 метра для підключення до заземленої розетки (230В). Конвектор може використовуватися в переносному варіанті - опори для підлогової установки поставляються як приналежність. PFSD призначений для стаціонарної установки з підключенням до мережі 400В.
  • Низький рівень шуму.
  • Цифровий дисплей.
  • Вбудований цифровий термостат з діапазоном спрацьовування +5 - + 30°C.
  • Регульований режим вентилятора.
  • Функції дистанційного керування, енергозбереження та температурного комфорту.
  • Діапазон установки температури поверхні 60/90°C.
  • Передня панель з алюмінію покрита білою емаллю. Торцеві елементи з АБС-пластика. Кольоровий код фронтальній панелі: білий, RAL 9016, NCS S 0500-N. Кольоровий код торцевих елементів: сірий, RAL 7046.

Дисплей

Фен-конвектор PF Smart має цифровий дисплей, на якому виробляються всі установки. Заводська установка кімнатної температури + 21°C, але її значення легко змінити натисканням кнопок + або -. Можливо вибрати один з трьох режимів роботи: денний (основний режим), зниження температури (нічний режим) або захист від замерзання (черговий режим).

Режим роботи вентилятора вибирається виходячи з побажань. Фен-конвектор PF Smart має інтелектуальну тижневу програму, яка, в залежності від конкретних умов навколишнього середовища, може програмувати час включення приладу для досягнення бажаної температури до певного часу. Використовуючи функції таймера, можлива зміна необхідної кімнатної температури на обмежений період часу.

Мобільні додатки PF Smart

Фен-конвектор PF Smart може управлятися дистанційно через мобільний додаток (iOS, Android) або через веб-браузер. Таким чином, перебуваючи в машині, ви можете не турбуватися про включення обігріву в вашому заміському будинку або про його перемиканні на режим зниженої температури в міській квартирі.

Через мобільний додаток вам надійде сигнал про будь-які несправності з приладом. Для роботи з додатками потрібно радіочастотний модуль (RF-модуль), мережевий концентратор і бездротове підключення до мережі інтернету.

Приладдя

PFSS, опори для підлогової установки. Опори для підлогової установки, що дозволяють використовувати прилади серії PFSE в переносному варіанті.

PFSRF, радіочастотний модуль. RF-модуль використовується для управління фен-конвектором через мобільний додаток. Застосовується спільно з мережевим концентратором PFSH. Для кожного фен-конвектора потрібно один RF-модуль.

PFSH, мережевий концентратор. Концентратор для бездротового підключення до інтернет мережі. Може контролювати до 50 зон.© 2022 ТОВ "СКС" (Київ, Україна)