По-русски
Frico

повітряні завіси, обігрівачі,
тепловентилятори, конвектори
Відділ продажу: +38 (044) 303-93-70
e-mail:   sales@frico.com.ua


ТОВ "СКС"
03115, Україна, м. Київ,
бульвар Вернадського 5/19, оф. 18.
(метро Святошин або Житомирська,
біля пам'ятника Вернадському)
Схема проїзду

Доставка по всій Україні.


Типи повітряних теплових завіс Frico

Модель Область застосування Рекомендована висота установки Клас обігріву Тип установки Додаткова інформація
PA1006 Обігрівач двері - Горизонтальний Кабель з вилкою.
PA1508 Малі прорізи До 1.5 метрів Горизонтальний Кабель з вилкою.
ADA Вхідні двері До 2.5 метрів Горизонтальний Кабель з вилкою
PA2200C Вхідні двері До 2.2 метрів Горизонтальний
Дистанційний пульт.
PA2500 Вхідні двері До 2.5 метрів Горизонтальний
Системи керування SIRe.
Portier Вхідні двері До 2.5 метрів Горизонтальний Матова нерж. сталь.
AC Corinte
Вхідні двері До 2.5 метрів
Горизонтальний/
вертикальний
Стандартне виконання
- матова нерж. сталь
AD Corinte Вхідні двері До 3.5 метрів
Горизонтальний/
вертикальний
Стандартне виконання
- полірована нерж. сталь.
AR200
Вхідні двері
До 2.5 метрів Горизонтальний Прихована установка
AR3500
Вхідні двері
До 3.5 метрів Горизонтальний Прихована установка.
Система управління SIRe.
SFS Обертові двері До 4 метрів Вертикальний Система управління SIRe.
RDS Обертові двері До 3 метрів Горизонтальний Система управління SIRe.
PA3200C Вхідні двері До 3.2 метрів Горизонтальний
Дистанційний пульт.
PA3500
Вхідні двері /
кондиціоновані приміщення
2,5 м - 3,5 м
Горизонтальний/
вертикальний
Системи керування SIRe. Можлива установка в підвісну стелю
PA4200
Кондиціоновані приміщення /
промислові об'єкти
3 м - 4,2 м
Горизонтальний/
вертикальний
Системи керування SIRe. Можлива установка в підвісну стелю
AC500
Промислові об'єкти
До 5 метрів
Горизонтальний/
вертикальний
AGS5500
Промислові об'єкти
5,5 м
Горизонтальний/
вертикальний
Системи керування SIRe
AGI
Промислові об'єкти
До 6 метрів
Горизонтальний/
вертикальний
UF600
Промислові об'єкти
ворота 6 x 12 м Вертикальний Повітряний бар'єр з видувом знизу
ADA Cool
Кондиціоновані приміщення, холодильники До 2.5 метрів Горизонтальний Кабель з вилкою. Роз'єми для шлейфового підключення.

- З електрообігрівом, - На гарячій воді, - Без обігріву


Існує декілька критеріїв, за якими виділяють різні типи повітряних завіс< a href=".">Frico. Робити вибір потрібно в залежності від особливостей конкретного приміщення.

1. За типом установки

Горизонтальні - монтують над дверним або віконним отвором. Повітряний потік при такому способі установки спрямований вертикально. Найбільш поширений спосіб.

Вертикальні - розташовуються перпендикулярно стелі, потік направлений горизонтально. Потрібні у випадку широкого дверного отвору або при інших архітектурних особливостях.

2. За наявністі/відсутності обігріву

Повітряно-теплові завіси виконують відразу дві функції. По-перше, вони є оптимальним захистом від проникнення холодного повітря в приміщеннях взимку. По-друге, вони оснащені спеціальними блоками обігріву. Тому служать додатковим джерелом тепла, підтримуючи температуру в нормі.

Повітряні завіси без блоку обігріву застосовуються тільки для поділу зон. Наприклад, у приміщеннях, де необхідне збереження охолодженого або кондиціонованого повітря.

3. За способом обігріву

Водяні теплові завіси застосовуються в будівлях, де є система централізованого опалення. Джерелом тепла в них служить гаряча вода, що дозволяє істотно знизити витрати на електроенергію. Проте установка завіс такого типу доцільна лише у великих приміщеннях промислового призначення. Процес монтажу водних завіс досить складний і вимагає установки додаткового обладнання.

Електричні теплові завіси застосовуються частіше. Вони нагрівають повітря за допомогою електроенергії. Такий спосіб є більш дорогим, але в той же час і доступним: електрична мережа знаходиться на будь-якому об'єкті, тому монтаж такого типу завіс досить простий.

4. За потужністю та розміром

Вибір повітряно-теплової завіси залежить від розміру приміщення, висоти і ширини дверного отвору. Довжина завіси не повинна бути вужче ширини отвору, інакше приміщення не буде надійно захищено.

- Повітряні завіси для малих отворів встановлюються при висоті не більше 150 см і шириною до 80 см. Призначені для вікон, через які здійснюється відпуск товару, кас, кіосків.

- Повітряні завіси для вхідних дверей середнього розміру встановлюються в отворах висотою до 3,5 метрів. Ці конструкції застосовуються в магазинах та павільйонах, де двері відкриваються достатньо часто.

- Повітряні завіси для воріт промислових об'єктів призначені для захисту отворів висотою до 7 метрів. Їх можна побачити в складських приміщеннях, виробничих цехах, тобто в приміщеннях нежитлового призначення.

- Надпотужні повітряні завіси використовуються для закриття отворів від 8 до 12 метрів і більше. Це ангари та інші приміщення промислового призначення з воротами зазначеного розміру. Як правило, такі завіси виробляють на замовлення під кожен конкретний об'єкт.

Короткий опис завіс Frico


AD100 - найменша з повітряних завіс Frico серії AD, призначена для установки над малими отворами відкритих вікон відпустки товару, кіосків, кас, де потрібно поділ зон з різною температурою, захист від протягів і збереження охолодженого повітря.

Моделі AD102, 103 і 105 є джерелом додаткового обігріву та покращують умови праці. Ці завіси можуть використовуватися як підвищуюча комфортність «обігрівач двері», але для стандартних вхідних дверей рекомендується застосування моделі інших серій.

Повітряні завіси Frico не тільки створюють комфорт в зоні входу, але вони стають елементом інтер'єру, чудово вписуються в загальний дизайн входу. При необхідності, відповідно до задумок архітекторів, завіси можуть встановлюватися таємно за підвісну стелю. Існує й спеціальна серія приладів для ексклюзивних інтер'єрів - AD Corinte

Завіси серії AD Corinte є не тільки функціональним приборами. Виконані в корпусі з полерованої або матової нержавіючої сталі, вони влаштують навіть самого вимогливого дизайнера. Горизонтальна або вертикальна установка. З електрообігрівом або на гарячій воді.

Повітряні завіси AD 200 A/E/W і AD 300 A/E/W працюють невпинно і безшумно практично не вимагаючи обслуговування. Високовитратний вентилятор укладений в компактний, елегантний корпус, дизайн якого чудово поєднується з будь-яким інтер'єром.

Завіси ADR 200/300 E/W використовуються тоді, коли, за задумом архітекторів завіса не повинна бути видною. Вона встановлюється за підвісною стелею, і її присутність видають лише грати в підвісній стелі. Пропонуються моделі з електрообігрівом і з підведенням гарячої води.

Обертові двері все частіше зустрічаються в проектах нових сучасних готелів і ділових центрах. Завіси серії RD - відмінне рішення для захисту дверей даної конструкції. Моделі з електрообігрівом або на гарячій воді.

Повітряні завіси AD 400 A/E/W, AG 4000 A/E/W і AG 4500/5000 A/W призначені для горизонтальної установки над промисловими воротами самих різних розмірів. У той же час елегантність конструкції дає можливість застосування їх у торгівельних центрах та адміністративних будівлях будь-якого призначення.

Принципи захисту воріт ангарів і подібних споруд мають свої особливості. З точки зору прориву холодного повітря найбільш небезпечна нижня частина відкритого прорізу і з цього максимально ефективна виявиться завіса AC 600 з нижнім видувом повітряного потоку. Однак її монтаж зажадає пристрою каналу в підлогу, що не завжди можливо. Тоді проблему допоможуть вирішити такі ж потужні завіси серії AGI, які можуть встановлюватися вертикально збоку від воріт. При необхідності вони можуть монтуватися і горизонтально над воротами.

AGV 4000 A/E/W і AGI A/W - це дві нові серії завіси для вертикальної установки збоку від отвору. Моделі серії AGI в основному застосовуються для захисту промислових воріт, a моделі серії AGV - дверей у великих адміністративних і торгових центрах.

Повітряні завіси серії ADA без блоків обігріву використовуються для ізоляції охолоджуваних або кондиціонованих приміщеннях, і призначені для захисту вхідних дверей і невеликих воріт морозильних камер висотою до 2,5 метрів.

Крім цього завіси ADA Cool дозволяють створювати в складських і торгових приміщеннях зони без дверей для зберігання охолоджених продуктів.


Див також: Як правильно вибрати повітряну завісу


© 2019 ТОВ "СКС" (Київ, Україна)