По-русски
Frico

повітряні завіси, обігрівачі,
тепловентилятори, конвектори
Ми працюємо! Слава Україні!
Телефони відділу продажів:


+38 (098) 817-57-56

+38 (067) 589-60-53

e-mail:   sales@frico.com.ua


ТОВ "СКС"
03115, Україна, м. Київ,
бульвар Вернадського 5/19, оф. 18.
(метро Святошин або Житомирська,
біля пам'ятника Вернадському)
Схема проїзду

Доставка по всій Україні.


Frico UF600 - повітряні завіси з нижнім видувом для комірних отворів промислових будівель розміром (В x Ш) 6 x 12 м

Подивитися технічні характеристики в pdf


Frico UF600

Призначення і область застосування

Повітряні завіси Frico UF600 ідеальне рішення для воріт великих розмірів. Потужний потік повітря подається знизу вгору через вузьку щілину видування, розташовану в підлозі, забезпечуючи надійний захист нижній, найбільш вразливою, частини прорізу.

Дизайн

Повітряна завіса UF600 складається з напірної колони, що включає в себе фільтр, групу вентиляторів, систему шумоглушенння і канальної конструкції. Напірна колона завіси може розташовуватися усередині або зовні приміщення з однієї або двох сторін від воротного отвору. Розміри канальної конструкції і кут видуву визначаються при проектуванні і повинні відповідати розмірам прорізу.


Відмітні особливості

 • Серія UF600 включає в себе наступні моделі завіс:
  • UF601 для отворів розміром до 3 x 4 м (В x Ш)
  • UF602 для отворів розміром до 3 x 6 м (В x Ш)
  • UF603 для отворів розміром до 4 x 5 м (В x Ш)
  • UF604 для отворів розміром до 4 x 6 м (В x Ш)
  • UF605 для отворів розміром до 6 x 6 м (В x Ш)
  • UF606 для отворів розміром до 6 x 12 м (В x Ш)
  • UF606 відповідає двом моделям UF604
 • Канальна конструкція виготовляється замовником за місцем (Не включена в поставку).
 • Виготовлені з оцинкованої листової сталі.


Монтаж

Напірна колона завіси може розташовуватися з будь сторони від отвору воріт. Для воріт великої ширини може знадобитися установка двох непарних колон. Вони можуть встановлюватися як з одного боку, так і з протилежних сторін отвору. При установці по різні боки прорізу рекомендуємо посередині канальної конструкції встановлювати металеву перегородку з тим, щоб зменшити гідравлічні втрати від взаємодії зустрічних потоків.

Канальна конструкція виготовляється із сталі і розташовується в бетонній підставі. Щілина видуву розташовується на рівні підлоги якнайближче до створу воріт. Розмір каналу, ширина щілини і кут видуву потоку визначаються при проектуванні. Зазвичай дренаж для канальної конструкції не потрібен, але при ймовірності заповнення водою бажана прокладка дренажної труби 1 ".

Щоб компенсувати натиск холодного повітря і вітру з вулиці, потік повітря повинен видуватися під кутом 15 ° в бік вулиці. Щілина видуву повинна бути принаймні на 200мм більше ширини воріт. Збоку від воріт бажано встановити вигородки, якщо відстань від створу воріт до щілини більше 150мм.


Система керування

Повітряні завіси Frico UF600 управляються спеціальними пусковими пристроями UFC600. Для завіси UF601 використовується пульт UFC601 і т.д. Завіса UF606 відповідає двом UF604 і повинна управлятися 2-ма пультами UFC604.

Забір повітря повинен проводитися з верхньої частини приміщення так, щоб виключалася можливість підсосу повітря з вулиці. Для цього може бути використана секція подовження необхідної довжини, що розташовується між секцією фільтра і верхнім шумоглушником. Виготовляється під замовлення необхідної довжини.© 2022 ТОВ "СКС" (Київ, Україна)