По-русски
Frico

повітряні завіси, обігрівачі,
тепловентилятори, конвектори
Відділ продажу: +38 (044) 303-93-70
e-mail:   sales@frico.com.ua


ТОВ "СКС"
03115, Україна, м. Київ,
бульвар Вернадського 5/19, оф. 18.
(метро Святошин або Житомирська,
біля пам'ятника Вернадському)
Схема проїзду

Доставка по всій Україні.


Frico AR3500 - повітряно-теплові завіси прихованої установки з висотою до 3,5 м

Дивитися технічні характеристики в pdf


Frico AR3500

Призначення і область застосування

Frico AR3500 це завіси нового покоління, які оснащені сучасною вбудованою системою управління SIRe, здатної забезпечувати повністю автоматичне керування роботою завіс в залежності від конкретних умов їх застосування.

Прихована установка завіс Frico AR3500 робить їх абсолютно невидимими, що дає можливість встановлювати їх на входах з підвищеними вимогами до дизайну.

Забезпечення комфорту

Сучасні повітряні завіси Frico AR3500 є багатофункціональними пристроями і служать для вирішення декількох завдань. При відкритих (часто відкриваються) дверях завіса працює в режимі високої швидкості з тим, щоб забезпечити максимальний ефект захисту. Штатна система управління SIRe дає можливість додаткового зниження шумності за рахунок автоматичного вибору швидкості обертання вентиляторів залежно від різниці температур.

Ефективність і економічність

Основне завдання повітряних завіс - економія енергії. Знижуючи тепловтрати з приміщення, важливо пам'ятати, що власне енергоспоживання завіси повинно бути мінімальним. споживають рівно стільки енергії, скільки необхідно в даний момент. Режим ЕКО дає можливість додаткового енергозбереження. Повітряні завіси даної серії можуть підключатися і управлятися системою BMS будівлі.


Відмітні особливості

  • Вбудована система управління SIRe вже має всі необхідні налаштування для зручного і легкого підключення і роботи повітряної завіси.
  • Є моделі з теплообмінниками WLL для низьких температур.
  • Оптимізовані по концепції Thermozone параметри повітряного потоку.
  • Можливість підключення до системи диспетчеризації (BMS).
  • На замовлення видимі поверхні можуть бути пофарбовані в потрібний колір.
  • Корозійно-стійкий корпус з оцинкованого сталевого листа, пофарбованого методом порошкового напилення. Колірний код (нижня частина): RAL 9016, NCS 0500.

Монтаж

При підвісці завіс Frico AR3500 на стрижнях зі стелі, штатні монтажні скоби можуть розташовуватися як зовні, так і всередині корпусу завіси.

Завіси встановлюються горизонтально, з нижнім розташуванням грат забору/видуву потоку, як можна ближче до отвору дверей, урівень з підвісною стелею. Єдиною видимою частиною є нижня частина завіси.

Для захисту широких прорізів використовуються декілька завіс, встановлюваних впритул один до одного. Кришка оглядового люка знаходиться в нижній частині приладу. Необхідно забезпечити її вільне повне відкривання.


Frico AR3500


© 2021 ТОВ "СКС" (Київ, Україна)