По-русски
Frico

повітряні завіси, обігрівачі,
тепловентилятори, конвектори
Ми працюємо! Слава Україні!
Телефони відділу продажів:


+38 (098) 817-57-56

+38 (067) 589-60-53

e-mail:   sales@frico.com.ua


ТОВ "СКС"
03115, Україна, м. Київ,
бульвар Вернадського 5/19, оф. 18.
(метро Святошин або Житомирська,
біля пам'ятника Вернадському)
Схема проїзду

Доставка по всій Україні.


Frico Arden 3500 (колишня AR3500) - повітряно-теплові завіси прихованої установки з висотою до 3,5 м

Дивитися технічні характеристики в pdf


Frico Arden 3500

Призначення і область застосування

Завіси Frico Arden 3500 з рекомендованої висотою установки до 3,5 м призначені для прихованої установки, вони практично непомітні і тому не порушують ні концепцій архітектури, ні внутрішнього дизайну вхідних груп.

Повітряна завіса оснащена енергоефективними ЄС-моторами, які забезпечують безступінчасте управління повітряним потоком. Завіси Frico Arden призначені для установки за конструкціями підвісної стелі, а рамка і фронтальна панель можуть бути пофарбовані в колір, що поєднується з дизайном інтер'єру вхідної групи.

Монтаж

Рекомендована висота установки завіс Frico Arden 3500 до 3,5 м. Повітряна завіса призначена для установки в конструкції підвісних стель. Завіса готова до підвіски на стрижнях з різьбленням на кінцях (на замовлення) з кріпленням їх на зовнішній стороні. При монтажі в структуру жорсткого підвісної стелі кріплення стрижнів може проводиться всередині корпусу завіси.

Завіси встановлюються горизонтально, з нижнім розташуванням грат забору / видування повітря, як можна ближче до отвору дверей, врівень з підвісною стелею. Для захисту широких отворів використовуються кілька завіс, що встановлюються впритул один до одного. Для майже невидимого розташування, коли на рівні стелі видно тільки решітки забору і видування повітря, застосовуються телескопічні повітроводи.


Frico Arden 3500


© 2022 ТОВ "СКС" (Київ, Україна)